parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Soldent

Witamy w Klinice Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT.

„Poznaj radość uśmiechu”

Klinika została stworzona z myślą o pacjentach, którzy mają bardzo wysokie wymagania i pragną otrzymać w komfortowych warunkach piękny i zdrowy uśmiech.

Jest to miejsce, gdzie możemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi na światowym poziomie. Świadczymy interdyscyplinarne leczenie z zakresu implantologii, stomatologii estetycznej, protetyki komputerowej, zaawansowanej chirurgii, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej.

Każdy pacjent poczuje się u nas wyjątkowo, zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną, zwracamy szczególną uwagę na jakość i estetykę wykonywanych prac.

Wyróżnia nas wysoki poziom merytoryczny personelu Kliniki oraz doświadczenie w wykonywaniu prac implantoprotetycznych.

Posiadamy najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt do rentgenodiagnostyki, sprzęt do wykonywania komputerowych koron CEREC oraz własne laboratorium protetyczne.

Jesteśmy pionierami w dziedzinie implantologii, protetyki komputerowej oraz ortodoncji lingwalnej.

Nasze atuty to  zaawansowane leczenie ortodontyczne za pomocą niewidocznych aparatów lingwalnych, skomplikowane zabiegi umieszczania implantów zębowych oraz najnowsza, światowa technologia z dziedziny protetyki komputerowej dzięki, której możemy wykonać odbudowę zębów na jednej wizycie.

Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta.

Nasza specjalność:

  • Implanty;
  • Komputerowa protetyka;
  • Ortodoncja lingwalna;

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą kliniki SOLDENT na stronie: www.soldent.pl

Facebook