parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Krzysztof Sołtyk – lekarz implantolog

krzysztof_soltyk„Zapraszam do kliniki SOLDENT, w której jako lider w implantologii stomatologicznej i protetyki komputerowej świadczę usługi na światowym poziomie. Oferuję naszym pacjentom to, co jeszcze do niedawna było całkowicie niemożliwe do wykonania. W swojej pracy wykorzystuję najnowocześniejsze sprzęty diagnostyczne, moją wiedzę i doświadczenie. Wszelkie nowości stomatologiczne typu aparat ORTHOPHOS XG 3DMikroskop operacyjny ZEISS OPMI PRO ERGO, znieczulenie komputerowe Quicksleeper czy  SIRONA szybko stają się dla mnie codzienną praktyką. Priorytetem jest dla mnie dobro pacjenta i jego zadowolenie. W swoich zamierzeniach kieruję się zasadą kompleksowego świadczenia usług medycznych, gdzie w porozumieniu z innymi lekarzami ustalam najlepszy plan leczenia oraz różne możliwości terapii.”

O doświadczeniu i praktyce

DR KRZYSZTOF SOŁTYK – lekarz stomatolog zajmujący się implantologią, chirurgią stomatologiczną oraz protetyką. Specjalizuje się w wykonywaniu implantów oraz protetyki komputerowej w systemie Cerec 3D. Jest członkiem europejskiego towarzystwa implantologicznego (EAO) oraz polskiego stowarzyszenia implantologów (OSiS), którego tytuł lekarza specjalności implantologicznej uzyskał jako jeden z pierwszych w Polsce.

Od 2004 roku autoryzowanym lekarzem wykonującym szwedzkie implanty Astra Tech, zajmującym się szkoleniem i prowadzeniem wykładów z zakresu implantologii oraz protetyki komputerowej. Od 2010 roku zaawansowany użytkownik systemu Cerec 3D .

Obecnie w kierunku implantologii i protetyki komputerowej kształci również innych lekarzy. Jego umiejętności potwierdzają międzynarodowe szkolenia oraz zdobyte certyfikaty i dyplomy. Brał czynny udział w międzynarodowych konferencjach i kongresach.

Od 2003 roku przeprowadził ok. 5000 zabiegów implantologicznych.

Facebook