parajumpers outlet parajumpers sale http://www.canadagoosestore.be/ canada goose outlet https://www.gasinc.nl

Dlaczego implanty w Klinice SOLDENT?

Przekonaj się…

Zabiegi implantologii stanowią dla nas bardzo ważny element stomatologii, wymaga to od nas ogromnej wiedzy popartej długoletnim doświadczeniem.

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii Soldent jest kliniką, której każdy pacjent może bezwzględnie zaufać, a korzyści płynące z wyboru naszej kliniki to przede wszystkim:

Wieloletnia praktyka

Nasza praca poparta jest ponad 10 letnią praktyką wszczepiania implantów. Specjalizujemy się w zabiegach chirurgii kostnej oraz zabiegach mikrochirurgii.

Odpowiednie kwalifikacje

W klinice Soldent zabiegi implantologiczne przeprowadza dr Krzysztof Sołtyk – uzyskał tytuł lekarza implantologa jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce. Rozpoczął leczenie implantologiczne w systemie Astra Tech Implant System – obecnie jeden z najlepszych systemów. Specjalizuje się również w protetyce komputerowej, system Cerec 3D – co daje pacjentowi możliwość otrzymania pracy protetycznej w systemie najwyżej jakości. Potwierdzeniem jego kwalifikacji są odbyte kursy i szkolenia.

Gwarancja

Wskaźnik powodzenia zabiegów implantacji przeprowadzanych w klinice SOLDENT jest wysoki. Obecnie technika jest tak dopracowana, że po dokładnym zdiagnozowaniu, prawidłowo przeprowadzonym zabiegu możemy liczyć na sukces. Oczywiście bardzo ważne jest dostosowanie się do zaleceń lekarza.

W przypadku, gdy z jakiś powodów implant zostanie odrzucony przez organizm, kolejny implant wszczepiany jest bezpłatnie.

Prace protetyczne osadzone na implantach mogą być noszone do końca życia, a pacjent na wykonany implant ma dożywotnią gwarancje.

Technologia i jakość

Stosujemy jeden z najlepszych w Polsce i na świecie systemów – Astra Tech Implant System.

System implantologiczny Astra Tech Implant System™ działa w zgodzie z naturą i wspomaga naturalny proces gojenia, co pomaga skrócić czas leczenia i zwiększyć bezpieczeństwo.

Jesteśmy kluczowym partnerem dystrybutorów implantów systemu Astra Tech. Stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne materiały pochodzące z oryginalnej dystrybucji wyłącznych przedstawicieli systemu, którego używamy.

Indywidualne konsultacje

Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Przed zabiegiem lekarz implantolog spotyka się z pacjentem celem przeprowadzenia diagnozy, omówienia planu leczenia oraz wskazuje najlepsze możliwe rozwiązania leczenia. Na wizycie konsultacyjnej pacjent uzyska wszelkie nurtujące go informacje odnośnie implantów.

Najwyższe standardy bezpieczeństwa i hiegieny

Klinika Soldent objęta jest najwyższymi standardami i procedurami higienicznymi, które nie dopuszczają do ryzyka zakażenia i infekcji.

Kredytowanie leczenia

Współpraca z Ratalnie.com S.A. umożliwia uzupełnienie oferty o usługi dostępne dla osób, które chciałyby skorzystać z płatnych usług medycznych, ale nie posiadają oszczędności.

Sprawdź sam, czy masz szanse otrzymać kredyt na leczenie implantologiczne:

https://online.ratalnie.com/index.php?klinikain=174

Bez bólu i strachu

Profesjonalnie przygotowany personel medyczny pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi.

„Nie bójmy się implantów, bo to nie boli” – to szansa na przywrócenie naturalnego uśmiechu.

Współczesna stomatologia wykorzystuje bardzo skuteczne metody znieczulania miejscowego. Podczas zabiegu pacjent czuje się komfortowo i praktycznie nie odczuwa bólu. A dla tych, którzy panicznie boją się zabiegów chirurgicznych możemy zaproponować zabiegi w znieczuleniu ogólnym lub w sedacji.

Holistyczne podejście

Kontakt lekarza z pacjentem traktujemy jak kontakt człowieka z człowiekiem. W klinice tworzymy pozytywną aurę, dajemy pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i poszanowania. Nasz personel medyczny sprawi, że każdy pacjent poczuje się wyjątkowo.

Kompleksowe usługi

Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii SOLDENT jest nowoczesną i doskonale wyposażoną kliniką stomatologiczną zajmującą się kompleksowym leczeniem i dbaniem o zdrowie każdej jamy ustnej. Oznacza to, że jeżeli pacjent skorzysta z usługi implantologicznej, jego leczenie na życzenie pacjenta może być nadzorowane również przez lekarzy innych specjalności m.in. chirurga szczękowego, endodontę, protetyka, ortodontę czy higienistę. Zapewni to pacjentowi profesjonalną opiekę stomatologiczną i da szanse na osiągnięcie idealnego efektu implantacji.

Nawigacja komputerowa

Nawigacja komputerowa to bardzo zaawansowana technika umieszczania implantów. Wykorzystując specjalistyczne programy komputerowe możemy precyzyjnie zaplanować zabieg, a wykorzystując informacje pochodzące z obrazów 2D, 3 D umiejscawiamy implanty w idealnym położeniu. Dzięki temu osadzona na implantach praca protetyczna spełnia najwyższe wymagania estetyczne pacjentów.

Estetyka i Naturalność

Jako jedni z niewielu wykonujemy na implantach pełnoceramiczne korony i mosty technologii CEREC CAD/CAM. System Cerec jest rewolucyjnym systemem komputerowego projektowania i wykonywania najestetyczniejszych pełnoceramicznych koron i mostów.

Mamy własne laboratorium protetyczne, gdzie technicy w porozumieniu z lekarzami z pasją i należytą starannością przywracają naszym pacjentom naturalny uśmiech.

Zdrowy i piękny uśmiech na całe życie

Implant jest doskonałym odtworzeniem naturalnej funkcji i estetyki zęba.

Implant sprawi, że Twój uśmiech będzie znów piękny i zdrowy. Jedzenie nie będzie sprawiało Ci problemów i w końcu odzyskasz dobre samopoczucie.

Facebook